Synergy Worldwide - słów kilka

Synergy Worldwide jest spółką koncernu Nature's Sunshine. Firma istnieje od 1999 roku ale jest koncern macierzysty, NSF - jeden z potentatów w produkcji suplementów diety - powstał przeszło 40 lat temu, w 1972 roku. Synergy ma siedzibę w Utah, jest przedsiębiorstwem w niezmiennie dobrej kondycji finansowej, od wielu lat notowanym na giełdzie w systemie NASDAQ.

EKGFirma otrzymała wiele wyróżnień dla najlepszego producenta/dystrybutora suplementów diety w USA. NSP (Nature's Sunshine Products) i Synergy notowane są w wśród stu najbardziej etycznych przedsiębiorstw Ameryki. Już po roku działalności, w czerwcu 2000, firma zdobyła 8 miejsce pośród 100 najszybciej rosnących firm USA wg rankingu magazynu Entreprenur. Synergy zajęło też 6 miejsce w rankingu branży MLM i SP wg Wallstreet Journal za lata 2009 - 2011. W 2013 roku firmy wyróżniono w magazynie "Forbes" jako jedne ze 100 najbardziej wiarygodnych w Stanach Zjednoczonych.

Założycielem i dyrektorem generalnym Synergy jest Dan Higginson, dla którego firma stała się dziełem życia. Dziś firma działa na blisko 30 rynkach całego świata, w tym tak wymagających jak japoński, norweski, niemiecki i amerykański. Od 2012 roku Synergy Worldwide obecne jest również na rynku polskim. Oficjalne otwarcie miało miejsce w czerwcu 2013.

Synergy prowadzi własne prace badawcze pod kierunkiem sześcioosobowej rady medyczno naukowej, w skład której wchodzą specjaliści z tytułami doktorskimi: lekarze różnych specjalności, ekspert do spraw żywienia i mikrobiolog. Jednym z członków rady jest dr Joe Prendergast, endokrynolog, ekspert w kwestii stosowania l-argininy i współtwórca formuły ProArgi 9 Plus.

Firma organizuje rozliczne szkolenia, wydarzenia o charakterze popularyzującym tematykę prozdrowotnSynergy , sympozja i zjazdy. Wydaje też swoje czasopismo. Należy do DSA - Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, co jest gwarancja utrzymywania wysokich standardów etycznych w biznesie. Synergy prowadzi również działalność charytatywną m.in. w Afryce.

Rok 2014 jest dla firmy okresem ciagłego wzrostu obrotów, zwłaszcza dzięki rynkom azjatyckim. Na rok 2015 przewidywane jest otwarcie przedstawicielstw w nowych krajach, co stanowi dobry prognostyk w kwestii dalszego wzrostu obrotów i przychodów. Firma wchodzi też do wielu krajów z nową, atrakcyjną linią produktów przewidzianych dla osób walczących z nadwagą - SLMsmart. Produkty systemu SLM Smart zapewniają firmie nieprzerwane wzrosty od wielu kwartałów na rynkach całej Azji, zwłaszcza w Korei. W Europie spodziewany jest również znaczny popyt na nie. Na naszym rynku pojawił się też napój energetyczny Synergy e9 Energy. Zawiera l-argininę i wiele innych aminokwasów oraz guaranę i yerba mate - źródła naturalnej kofeiny.

W roku 2015 otwarte zostało laboratorium Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine, które prowadzi badania w dziedzinie chemii i biologii molekularnej. Otwarata zostanie również nowa klinika. Obiekty znajdują się w Lehi, w stanie Utah. Klinika odgrywa istotną rolę w wykazaniu i dowiedzeniu, że wybrane produkty Synergy działają prozdrowotnie w organizmie ludzkim.

Warto też wspomnieć, że Synergy ma w swojej ofercie najwyższej jakości chlorofil w płynie o nazwie Phytolife, produkowany w zakładach NSP - potentata w produkcji suplementów diety. Interesującym suplementem naturalnym jest również bogaty w dobroczynne polifenole ekstrakt z wyjątkowych gatunków jagód i innych owoców - Mistify. Phytolife i Mistify stanowią obok ProArgi 9+ elementy zestawu Vital3 (V3), polecanego dla osób z chorobami cywilizacyjnymi zwłaszcza układu krążenia i serca.

W 2016 roku Synergy wprowadziło na rynek europejski całkowicie nowy suplement - Body Prime, zawierający łatwo przyswajalny, naturalny magnez, pektynę jabłkową i ekstrakt z suszonych śliwek.

W kolejnych latach w ofercie pojawiły się innowacyjne suplementy w żelu i zestaw Microbiome Purify Kit, mający zadbać o naszą wewnętrzną mikrobiotę.

Rok 2020 jest dla firmy rokiem jubileuszu 20-lecia działalności..synergy

Leave a legacy - Zostawić po sobie ślad


energetyk e9

e9 energy w skrócie

Napój e9 energy zawiera l-argininę, zestaw witamin z grupy B, tiaminy, ryboflawiny i kwas pantotenowy. Każdy z powyższych składników wzmacnia normalny metabolizm. Mieszanka zawiera również naturalne źródła kofeiny: ekstrakt z nasion guarany i wyciąg z Yerba Mate. Każdy ze składników jest bezpieczny, najwyższej jakości i o niskiej kaloryczności. E9 nie zawiera cukrów!
Istnieją dziesiątki szybko działających "energetyków", ale e9 energy, składający się z naturalnych źródeł witamin i kofeiny, daje pewność, że przyjmujemy produkt pomagający prowadzić zdrowy styl życia.

Źródło:
www.synergyworldwide.com

Autoryzowany dystrybutor

Wejdź na: synergyclub.pl

Magazyn europejski

Synergy WorldWide B.V.
c/o HealthLink Europe
De Tweeling 20-22
5215 MC’s Hertogenbosch, Holandia

Telefon biura polskiego:
008004911892

Email:
PolandCS@synergyworldwide.com


Synergy-potency