e9 energy drink - FAQ

Jak i gdzie kupić?

Produkty Synergy nie są dostępne w tradycyjnych sklepach, kupić je można wyłącznie w systemie dystrybucji bezpośredniej. Zakup internetowy w najniższej cenie możliwy jest bezpośrednio w sklepie Synergy Online TUTAJ.
Polecamy zakupy pakietów produktów, wówczas będzie znacznie taniej!

Jednocześnie przypomnamy, że firma Synergy zabrania sprzedaży swoich produktów przez obce sklepy internetowe oraz portale aukcyjne i ogłoszeniowe (np. allegro, amazon, ebay, vitalabo). Taka sprzedaż jest nieautoryzowana! Synergy Worldwide nie gwarantuje świeżości i autentyczności tak zakupionych produktów. Niemożliwe są również ewentualne zwroty produktów pozyskanych z takich źródeł.

Dlaczego e9 energy drink jest zdrową alternatywą na rynku napojów energetycznych?

E9 nie zawiera cukru. Ma w składzie kofeinę pochodzenia naturalnego (z guarany i yerba mate). Wyróżnia się też większą zawartością witamin niż przeciętne energetyki, ale co najważniejsze: zawiera również liczne aminokwasy, w tym l-argininę. Patrz: Porównanie energetyków.

Kiedy najlepiej pić e9?

Aby osiągnąć maksymalne korzyści, lepiej pić e9 przed posiłkiem. Niektóre aminokwasy obecne w naszym menu mogą hamować absorpcję składników napoju, najlepiej więc oddzielić go od pożywienia. Przy podawaniu wraz z żywnością lub innymi napojami na pewno nie stracimy wszystkich korzyści, jednak będą one mniejsze. Żeby zapewnić optymalne wchłanianie, wystarczy pić napój ok. 20 minut przed posiłkiem lub 2 godziny po.

Czy powinienem mieszać e9 z gorącą czy zimną wodą?

Proszek najlepiej jest mieszać z zimną lub letnią wodą. Gorąca woda ma wpływ na pewne składniki suplementu, dlatego nie można zagwarantować, że w takich warunkach pełna siła działania produktu zostanie zachowana. W bardzo zimnej wodzie rozpuszczanie trwa nieco dłużej.

Czy napój może powodować bezsenność?

E9 jest napojem pobudzającym. Stosowanie zwłaszcza więcej niż jednej dawki w godzinach poźno popołudniowych lub wieczornych może skutkować trudnością z zaśnięciem. 

Czy dzieci i młodzież mogą go przyjmować?

E9 Energy Drink nie jest zalecane dla osób poniżej 18 roku życia. Produkt stanowczo nie jest przeznaczony dla dzieci.

Jeśli mam podwyższony poziom cukru we krwi, czy mogę stosować e9?

Osoby o podwyższonym poziomie cukru we krwi zachęcamy do starannego monitorowania poziomu glukozy wraz z ewentualnym rozpoczęciem stosowania napoju. Pozwoli to ocenić czy używanie wpływa na poziom cukru we krwi. Generalnie napój zawiera w swym składzie substancje o niskim indeksie glikemicznym.

Czy e9 zawiera cukier?

Nie. Napój zawiera inne, naturalne substancje słodzące. Dzięki temu jedna dawka ma tylko 20 kkalorii.

Jakie rodzaje środków słodzących są stosowane w e9?

Aby umożliwić bezpieczne stosowanie drinka osobom na diecie z ograniczeniem lub eliminacją cukru, jako substancja słodząca stosowana jest całkowicie naturalna i bezpieczna stewia.

Czy drink wpływa na poziom ciśnienia krwi i akcję serca?

Produkt może mieć pewnien wpływ na poziom ciśnienia krwi i akcję serca głównie z uwagi na zawartość kofeiny, powodując niewielki wzrost ciśnienia i przyspieszenie bicia serca.  Jeśli pacjent podlega leczeniu w związku z określonym stanem chorobowym, korzystanie z e9 należy skonsultować z lekarzem.

W jaki sposób pozyskiwane są aminokwasy będące składnikami suplementu?

Zarówno arginina, jak i pozostałe aminokwasy są pochodzenia naturalnego.

Jak długo po rozpuszczeniu w wodzie e9 nadaje się do spożycia?

Sporządzony napój jest bardzo stabilny i nie ulega szybkiemu rozkładowi. Jednak po rozpuszczeniu prawie zawsze ulega pewnemu zanieczyszczeniu mikrobiologicznemu z zastosowanej wody, naczynia, a później z naszych ust i rąk. Zaleca się przestrzeganie ogólnych wskazówek dotyczących okresu bezpiecznego przechowywania pokarmów i napojów w temperaturze pokojowej.

Czy e9 Synergy jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

Napój nie zawiera w swym składzie substancji pochodzenia odzwierzęcego.

Jak przechowywać produkt?

E9 energy zachowa swoje właściwości przez cały okres przydatności (ok. 2 lata) tylko wówczas, gdy znajduje się w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Produkt może być przechowywane w lodówce. Należy unikać przebicia saszetek.

Gdzie jest produkowany ten suplement?

E9 produkowane jest dla firmy Synergy Worldwide w Stanch Zjednoczonych, w zakładach Nature's Sunshine - istniejącego od niemal półwiecza potentata branży suplementów, z którym Synergy związane jest kapitałowo.

Czy e9 energy pomaga w chudnięciu?

Produkt powoduje odczucie wzrostu poziomu energii a więc i chęci na choćby umiarkowany wysiłek fizyczny, dzięki czemu proces regulacj masy ciała może być łatwiejszy.

Jaki jest termin przydatności do spożycia, gdzie znajdę datę ważności?

Termin przydatności do spożycia produktu pochodzącego bezpośrednio z magazynu Synergy Worldwide nigdy nie jest krótszy niż 18 miesięcy. Datę można znaleźć na spodzie opakowania. Produkt zachowa właściwości w całym okresie przydatności pod warunkiem, że saszetki pozostaną nienaruszone i będzie przechowywany w odpowiednich warunkach, w suchym, najlepiej chłodnym miejscu.

Z czego wynika cena e9?

Celem firmy Synergy Worldwide jest oferowanie suplementów o bezkompromisowo najwyższej jakości. Rzutuje to w oczywisty sposób na wybór dostawców składników i cały proces produkcyjny. Firma stosuje najnowsze technologie wytwórcze i najlepszej jakości surowce. Wszystko podlega nieustannej kontroli. Ponadto Synergy wciąż prowadzi badania mające na celu ulepszanie suplementów i podnoszenie jakości produkcji. To wszystko rzutuje na cenę końcową produktu.

Czy mogę stosować e9 równocześnie z innymi suplementami diety firmy Synergy?

Oczywiście. Ważne tylko, żeby spożywać różne suplementy o różnych porach dnia. Szczególnie polecane jest tu ProArgi 9 Plus oraz pozostałe produkty z zestawu Vital3: Mistify i Phytolife.

Czy produkt dostępny jest w sprzedaży w pojedynczych dawkach (saszetkach)?

E9 sprzedawany jest przez firmę Synergy wyłącznie w zapieczętowanych opakowaniach, zawierających 30 sztuk saszetek. Produktu nie wolno z wielu względów rozprowadzać "na sztuki" - w pojedynczych saszetkach.

Czy Synergy oferuje próbki tego produktu?

Firma Synergy jest głęboko przekonana o jakości i wartości swoich produktów, dlatego nigdy nie oferowała i nie oferuje w chwili obecnej próbek e9 w jakiejkolwiek formie.

Na czym polega Gwarancja 100% Satysfakcji?

Firma jest pewna jakości swych produktów, dlatego jeśli nie będziecie Państwo usatysfakcjonowani zakupem, możecie w ciągu 90 dni zwrócić produkty. Warunkiem jest przedstawienie firmowego dowodu zakupu, wypełnienie stosownego formularza i zwrot wszystkich zakupionych opakowań.


Porównanie e9 energy z innymi energetykami

e9 a inne energetyki

Niska kaloryczność, wysokie dawki witamin, naturalna kofeina, kwas foliowy i obecność wielu aminokwasów z l-argininą na czele wyróżniają zdecydowanie nasz produkt pośród innych o zbliżonym działaniu. Unikalny skład przyczynia się do lepszego działania, zaś naturalne składniki są po prostu zdrowsze.Rate   E9 Energy drink  -  Ocena: 4.73 / 5 - Oddanych głosów: 26


Informacje zawarte na tej stronie zostały zaczerpnięte m.in. ze stron internetowych firmy Synergy Worldwide oraz webinarów firmowych.
Synergy e9

e9 w skrócie

Napój e9 energy zawiera l-argininę, zestaw witamin z grupy B, tiaminy, ryboflawiny i kwas pantotenowy. Każdy z powyższych składników wzmacnia normalny metabolizm. Mieszanka zawiera również naturalne źródła kofeiny: ekstrakt z nasion guarany i wyciąg z Yerba Mate. Każdy ze składników jest bezpieczny, najwyższej jakości i o niskiej kaloryczności. E9 nie zawiera cukrów.
Istnieją dziesiątki szybko działających "energetyków", ale to e9, składający się z naturalnych źródeł witamin i kofeiny, daje pewność, że przyjmujemy produkt pomagający prowadzić zdrowy styl życia.

Źródło:
www.synergyworldwide.com


e9 - skład

Sklad E9

Źródło:
www.synergyworldwide.com

e9 - korzyści

  • trwała i zdrowa energia przy niskiej kaloryczności
  • wsparcie normalnego, proenergetycznego metabolizmu
  • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia
  • wspomaganie funkcji psychologicznych i mentalnych
  • wspieranie naturalnej zdolności produkcji energii
  • zawartość naturalnej l-argininy
  • dokonały smak Pinakolady
  • słodzony ekstraktem z liści stewii

* Oświadczenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration (FDA). Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

Sposób użycia

Wsyp 1 porcję (1 saszetkę) do 240 ml wody. Wymieszaj lub wstrząśnij, aby rozpuścić. Proponowana dawka dzienna to 1 saszetka.


Certyfikaty

NSF International
GMP
GLP
ISO 9001
GIS


Broszura firmowa

Przeczytaj: E9-energy-drink.pdf


Inne produkty

Arginina: ProArgi 9 Plus.


Synergy Worldwide

Kilka słow o firmie: Przeczytaj


Wszystko o argininie

Poczytaj: arginina.info.pl


e9 w Sklepie Synergy

Wejdź do Oficjalnego Sklepu Synergy-potency